KONST / Litografier / Färglitografi 14424242

nr 1442 4242

Färglitografi

Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 18x21, yttermått inklusive ram: 37x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:19:54

11/1 19:41:39 1      300 kr
17/1 18:25:19 2      Vinnande bud